donderdag 26 mei

09:30 uur  Hemelvaart  ds. G. Treurniet     

zondag 29 mei

16:30 uur  Eredienst  ds. R. IJbema     
Toon alle kerkdienstenKerkdienst bekijken

Alle activiteiten

Datum Activiteit Aanvang Locatie Info
ma 23 mei Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
di 24 mei Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 25 mei Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
do 26 mei Hemelvaart, ds. G. Treurniet 09:30 uur Hele kerk
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
zo 29 mei Eredienst, ds. J.M. Oldenhuis 09:30 uur Hele kerk
Eredienst, ds. R. IJbema 16:30 uur Hele kerk
ma 30 mei Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
di 31 mei Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 1 jun Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
do 2 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
vr 3 jun Jeugd van Vroeger 09:30 uur Bovenverdieping
za 4 jun Ineke Haitsema 16:00 uur Bovenverdieping
zo 5 jun Pinksteren, ds. J.M. Oldenhuis 09:30 uur Hele kerk
ma 6 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
di 7 jun Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 8 jun Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
Bijeenkomst kringleiders 20:00 uur Hele kerk
Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
do 9 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Diaconie 20:00 uur Zaal 2
Pastoraat 20:00 uur Zaal 1
zo 12 jun Eredienst, ds. J.M. Oldenhuis 09:30 uur Hele kerk
Middagsamenkomst, o.l.v. ds. J.M. Oldenhuis 16:30 uur Hele kerk
ma 13 jun Marja van Boven 09:00 uur Hal + Soos
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
di 14 jun Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 15 jun Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
do 16 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
za 18 jun Dineke Havinga 13:00 uur Bovenverdieping
zo 19 jun Eredienst, ds. E. van der Linde 09:30 uur Hele kerk
ma 20 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
di 21 jun Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Annette Vermeer 19:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 22 jun Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
do 23 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Agenda DB.Beleid 20:00 uur Zaal 1
zo 26 jun Eredienst, ds. J.M. Oldenhuis 09:30 uur Hele kerk
Eredienst, ds. R. IJbema 16:30 uur Hele kerk
ma 27 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
di 28 jun Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 29 jun Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
do 30 jun Huiswerkklas 13:00 uur Zaal 1
di 5 jul Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 6 jul Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
di 12 jul Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
wo 13 jul Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 19 jul Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
wo 20 jul Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 26 jul Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
wo 27 jul Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 2 aug Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
wo 3 aug Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 9 aug Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
wo 10 aug Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 16 aug Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
wo 17 aug Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 23 aug Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 24 aug Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 30 aug Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 31 aug Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 6 sep Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 7 sep Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 13 sep Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 14 sep Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 20 sep Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 21 sep Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 27 sep Taalles 08:00 uur Zaal 1 en 2
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 28 sep Taalles 19:00 uur Zaal 1 en 2
di 4 okt Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
di 11 okt Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
di 18 okt Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
do 3 nov DPL 20:00 uur Zaal 1