Agenda
Gebruik de filters om alles of een deel van de agenda weer te geven.
Datum | Aanvang | Activiteit | Locatie | Info |
---|---|---|---|---|
vrijdag 29 maart | 19:30 uur | Eredienst Goede Vrijdag, ds. Maurits Oldenhuis | Hele kerk | 1e collecte Rijnmond Mission; 2e collecte Ver. Samenwerking Emeritering; |
zondag 31 maart | 10:00 uur | Eredienst Pasen, ds. Maurits Oldenhuis | Hele kerk | 1e collecte Diaconie; 2e collecte Deputaat Financiën en Beheer; Bloemen: Zondag4 |
maandag 1 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
maandag 1 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 2 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
dinsdag 2 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 4 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 5 april | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
zondag 7 april | 10:00 uur | Eredienst | Hele kerk | 1e collecte Kerk : Facilitaire zaken; 2e collecte Onderhoud gebouwen; Bloemen: Maandag1 |
maandag 8 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
maandag 8 april | 09:30 - 11:30 uur | Stichting Sprank | hal + benedenverdieping | |
maandag 8 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
maandag 8 april | 19:00 - 23:00 uur | Christel Wiersema | Zaal 1 | |
dinsdag 9 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
dinsdag 9 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 11 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 11 april | 19:00 - 22:00 uur | talstellingsvergadering | Bovenverdieping | |
vrijdag 12 april | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
zaterdag 13 april | 09:00 - 23:00 uur | verjaardag Wiebenga | Bovenverdieping | |
zondag 14 april | 10:00 uur | Eredienst | Hele kerk | Kidsclub groep 4-8; 1e collecte Betrekking Buitenlandse Kerken; 2e collecte Rente en aflossing; Bloemen: Dinsdag1 |
zondag 14 april | 16:00 uur | Kliederkerk | Hele kerk | Kliederkerk Aanmelden via kliederkerk@ngkhetbaken.nl |
maandag 15 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
maandag 15 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 16 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
dinsdag 16 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
woensdag 17 april | 18:00 - 21:00 uur | Taalontmoetingen | benedenverdieping | |
donderdag 18 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 19 april | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
zondag 21 april | 10:00 uur | Eredienst | Hele kerk | Kidsclub groep 1-3; 1e collecte De Voedselbank; 2e collecte Kerk : Traktement Predikant; Bloemen: Overdag |
zondag 21 april | 19:00 - 22:00 uur | Jeugdkring | benedenverdieping | |
maandag 22 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
maandag 22 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
maandag 22 april | 19:30 - 22:00 uur | Kringleidersvergadering | Bovenverdieping | |
dinsdag 23 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
dinsdag 23 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
woensdag 24 april | 16:00 - 20:00 uur | open maaltijd | Hele kerk | |
woensdag 24 april | 19:00 - 22:00 uur | Dagelijks bestuur | Bovenverdieping | |
donderdag 25 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 25 april | 19:00 - 22:00 uur | agenda beleid | Bovenverdieping | |
vrijdag 26 april | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
zondag 28 april | 10:00 uur | Eredienst | Hele kerk | Kidsclub groep 4-8; 1e collecte Theologische Universiteit; 2e collecte Ver. Samenwerking Emeritering; Bloemen: Zondag1 |
maandag 29 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
maandag 29 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 30 april | 09:00 - 12:00 uur | Stichting Piëzo | benedenverdieping | |
dinsdag 30 april | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
woensdag 1 mei | 10:00 - 17:30 uur | Jeugd van Vroeger | Bovenverdieping | |
donderdag 2 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
maandag 6 mei | 09:30 - 12:00 uur | Stichting Sprank | benedenverdieping | |
maandag 6 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 7 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 9 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
maandag 13 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 14 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 16 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 17 mei | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
maandag 20 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 21 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
woensdag 22 mei | 16:00 - 20:00 uur | open maaltijd | Hele kerk | |
woensdag 22 mei | 19:00 - 22:00 uur | Dagelijks bestuur | Bovenverdieping | |
donderdag 23 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
zaterdag 25 mei | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
zondag 26 mei | 19:00 - 22:00 uur | Jeugdkring | benedenverdieping | |
maandag 27 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 28 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 30 mei | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 31 mei | 09:00 - 15:30 uur | Sprank | benedenverdieping | |
vrijdag 31 mei | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
zaterdag 1 juni | 10:00 - 22:00 uur | Bianca | benedenverdieping | |
maandag 3 juni | 09:30 - 12:00 uur | Stichting Sprank | benedenverdieping | |
maandag 3 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 4 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 6 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 6 juni | 19:00 - 22:00 uur | agenda beleid | Bovenverdieping | |
vrijdag 7 juni | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
maandag 10 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 11 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 13 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 14 juni | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
zondag 16 juni | 19:00 - 22:00 uur | Jeugdkring | benedenverdieping | |
maandag 17 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 18 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 20 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 21 juni | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
maandag 24 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 25 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
donderdag 27 juni | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 28 juni | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
maandag 1 juli | 09:30 - 12:00 uur | Stichting Sprank | benedenverdieping | |
maandag 1 juli | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 2 juli | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
dinsdag 2 juli | 19:00 - 22:00 uur | Catechisatie | Hele kerk | |
woensdag 3 juli | 18:00 - 21:00 uur | Taalontmoetingen | benedenverdieping | |
woensdag 3 juli | 19:00 - 22:00 uur | Dagelijks bestuur | Bovenverdieping | |
donderdag 4 juli | 13:00 - 19:00 uur | huiswerkklas | Zaal 1 | |
vrijdag 5 juli | 18:30 - 21:00 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
vrijdag 5 juli | 19:00 - 21:30 uur | Toptaal | Zaal 1 | |
woensdag 10 juli | 19:00 - 22:00 uur | Dagelijks bestuur | Bovenverdieping | |
maandag 9 september | 09:30 - 12:00 uur | Stichting Sprank | benedenverdieping | |
maandag 7 oktober | 09:30 - 12:00 uur | Stichting Sprank | benedenverdieping | |
maandag 4 november | 09:30 - 12:00 uur | Stichting Sprank | benedenverdieping | |
maandag 9 december | 11:00 - 14:30 uur | Stichting Sprank | hal + benedenverdieping |