zondag 31 maart

16:30 uur  Eredienst  ds. J.B. de Rijke   
Toon alle kerkdienstenKerkdienst beluisteren

Compleet

Datum Activiteit Aanvang Locatie Info
ma 25 mrt Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 26 mrt Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 27 mrt Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 28 mrt Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
za 30 mrt Verhuurd Adri Keizerwaard 10:00 uur Bovenverdieping
zo 31 mrt Eredienst, drs. G. Hagens 10:00 uur Hele kerk
Eredienst, ds. J.B. de Rijke 16:30 uur Hele kerk
ma 1 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 2 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Huwelijk Klaas en Edith 19:00 uur Hele kerk
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 3 apr Ouderlingen en diakenen 20:00 uur Zaal 2
do 4 apr 14:00 uur Hele kerk
vr 5 apr Optie De Vries 19:00 uur Hele kerk
za 6 apr 65+ avond 14:00 uur Hele kerk
zo 7 apr Heilig Avondmaal, ds. R. Heida 09:30 uur Hele kerk
Eredienst, ds. A.O. Reitsema 16:30 uur Hele kerk
Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 8 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 9 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 10 apr Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 11 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
WCP avond 20:00 uur Soos
za 13 apr Verhuurd Kok 12:00 uur Soos
zo 14 apr Eredienst, br. H.J. Wilschut 09:30 uur Hele kerk
Eredienst, br. A.J. Nieuwlaat 16:30 uur Hele kerk
Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 15 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 2
Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
di 16 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
wo 17 apr Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
do 18 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
vr 19 apr Goede Vrijdag 19:00 uur Hele kerk
Goede vrijdag, ds. A. de Snoo 19:30 uur Hele kerk
zo 21 apr Eredienst, ds. A.S. van der Lugt 09:30 uur Hele kerk
Eredienst, ds. H.J. Lopers 15:00 uur Hele kerk
ma 22 apr Verhuurd Wiebenga 11:00 uur Hal
di 23 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 24 apr Beleid, diaconie, ouderlingen 20:00 uur Zaal 2
do 25 apr Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
zo 28 apr Eredienst, ds. K. van den Geest 09:30 uur Hele kerk
Eredienst, ds. H.J. Lopers 16:30 uur Hele kerk
ma 6 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 7 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 8 mei Project groep One 20:00 uur Zaal 2
Pastoraat 20:00 uur Zaal 2
do 9 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 12 mei Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 13 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 14 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 15 mei Diaconie 20:00 uur Zaal 2
do 16 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 20 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 21 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 22 mei Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 23 mei Verkiezingen 09:00 uur Bovenverdieping
Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
vr 24 mei Trouwdienst 19:00 uur Hele kerk
zo 26 mei Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 27 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Schuldhulpmaatje 20:00 uur Zaal 2
di 28 mei Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
ma 3 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 4 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 5 jun Beleid 20:00 uur Zaal 2
do 6 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 9 jun Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
di 11 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
do 13 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 17 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 18 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
do 20 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
ma 24 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 25 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 26 jun Diaconie 20:00 uur Zaal 2
do 27 jun Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 1 jul Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 3 jul Pastoraat 20:00 uur Zaal 2
do 4 jul Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 10 jul Beleid 20:00 uur Zaal 2
do 18 jul Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
za 20 jul Dock 3B 08:00 uur Hele kerk
Verhuurd Olivier 10:00 uur Hele kerk
zo 21 jul Dock 3B 10:00 uur Benedenverdieping
ma 22 jul Dock 3B 07:00 uur Hele kerk
di 23 jul Dock 3B 08:00 uur Hele kerk
wo 24 jul Dock 3B 07:00 uur Hele kerk
do 25 jul Dock 3B 08:00 uur Hele kerk
vr 26 jul Dock 3B 07:00 uur Hele kerk
vr 2 aug Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
do 21 nov Schuldhulpmaatje 20:00 uur Zaal 2

Toon alle activiteiten