Alle activiteiten

Datum Activiteit Aanvang Locatie Info
wo 12 dec LTO Glaskracht 09:00 uur Hele kerk
Beleid 20:00 uur Zaal 2
do 13 dec Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 16 dec Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 17 dec Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 18 dec Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 19 dec Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 20 dec Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
ma 7 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 8 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 9 jan 2019 Gemeente avond 20:00 uur Bovenverdieping
Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 10 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 13 jan 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 14 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 15 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 16 jan 2019 Diaconie 20:00 uur Zaal 2
Pastoraat 20:00 uur Zaal 2
do 17 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 21 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 22 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 23 jan 2019 Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 24 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
zo 27 jan 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 28 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 29 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 30 jan 2019 Ouderlingen en diakenen 20:00 uur Zaal 2
do 31 jan 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 4 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 5 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 6 feb 2019 Project groep One 20:00 uur Zaal 2
20:00 uur
do 7 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
za 9 feb 2019 Vehuurd Elize 14:00 uur
zo 10 feb 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 11 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 12 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 13 feb 2019 Ouderlingen en diakenen 20:00 uur Zaal 2
do 14 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 18 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 19 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 20 feb 2019 Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 21 feb 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
ma 4 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 5 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 6 mrt 2019 Pastoraat en diakenen 20:00 uur Zaal 2
do 7 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 10 mrt 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 11 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 12 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 13 mrt 2019 Biddag 19:00 uur Bovenverdieping
Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 14 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 18 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 19 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 20 mrt 2019 Verkiezingen 09:00 uur Bovenverdieping
do 21 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
za 23 mrt 2019 Vehuurd Elize 14:00 uur Hal + Soos
zo 24 mrt 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 25 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 26 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 27 mrt 2019 Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 28 mrt 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 1 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 2 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 3 apr 2019 Ouderlingen en diakenen 20:00 uur Zaal 2
do 4 apr 2019 14:00 uur Hele kerk
zo 7 apr 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 8 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 9 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 10 apr 2019 Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 11 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
za 13 apr 2019 Verhuurd Kok 12:00 uur Soos
zo 14 apr 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 15 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 2
Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
di 16 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
wo 17 apr 2019 Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
do 18 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Stilteweek 19:00 uur Bovenverdieping
vr 19 apr 2019 Goede Vrijdag 19:00 uur Hele kerk
di 23 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 24 apr 2019 Beleid, diaconie, ouderlingen 20:00 uur Zaal 2
do 25 apr 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
ma 6 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 7 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 8 mei 2019 Project groep One 20:00 uur Zaal 2
Pastoraat 20:00 uur Zaal 2
do 9 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 12 mei 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 13 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 14 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 15 mei 2019 Diaconie 20:00 uur Zaal 2
do 16 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 20 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 21 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 22 mei 2019 Project groep One 20:00 uur Zaal 2
do 23 mei 2019 Verkiezingen 09:00 uur Bovenverdieping
Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
vr 24 mei 2019 Trouwdienst 19:00 uur Hele kerk
zo 26 mei 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
ma 27 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 28 mei 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
ma 3 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 4 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
wo 5 jun 2019 Beleid 20:00 uur Zaal 2
do 6 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 9 jun 2019 Zondagavondvereniging 20:00 uur Soos
di 11 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Catechisatie 19:00 uur Hele kerk
do 13 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 17 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 18 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
do 20 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
ma 24 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 25 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 26 jun 2019 Diaconie 20:00 uur Zaal 2
do 27 jun 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
ma 1 jul 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 3 jul 2019 Pastoraat 20:00 uur Zaal 2
do 4 jul 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 10 jul 2019 Beleid 20:00 uur Zaal 2
do 18 jul 2019 Dagelijks bestuur 20:00 uur Zaal 2
vr 2 aug 2019 Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1