zondag 24 januari

10:00 uur  Eredienst  mw drs. M.A. Harmsen     
Toon alle kerkdienstenKerkdienst bekijken

Alle activiteiten

Datum Activiteit Aanvang Locatie Info
do 21 jan Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Diaconie 20:00 uur Zaal 2
Pastoraat 20:00 uur Zaal 1
zo 24 jan Eredienst, mw drs. M.A. Harmsen 10:00 uur Hele kerk
Catechisatie groep 2 19:00 uur Zaal 2
ma 25 jan Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Belijdenis cathechesatie 19:00 uur Zaal 1
di 26 jan Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 27 jan Kring Woensdag 2 20:00 uur Zaal 2
do 28 jan Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Diaconaal platform 20:00 uur Zaal 1
zo 31 jan Eredienst, ds. J.M. Oldenhuis 10:00 uur Hele kerk
Catechisatie groep 2 19:00 uur Zaal 2
ma 1 feb Belijdenis cathechesatie 14:00 uur Zaal 2
Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
di 2 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
wo 3 feb Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
do 4 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Infoavond ambten 20:00 uur Hal + Zaal 1
zo 7 feb Heilig Avondmaal, ds. J.M. Oldenhuis 10:00 uur Hele kerk
Catechisatie groep 2 19:00 uur Zaal 2
XL meeting jeugd 19:00 uur Hele kerk
ma 8 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Belijdenis cathechesatie 19:00 uur Zaal 2
di 9 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
do 11 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
zo 14 feb Eredienst, ds. J.M. Oldenhuis 10:00 uur Hele kerk
Catechisatie groep 2 19:00 uur Zaal 2
ma 15 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Belijdenis cathechesatie 19:00 uur Zaal 1
di 16 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
do 18 feb Huiswerkklas 14:00 uur Zaal 1
Diaconie 20:00 uur Zaal 2
Pastoraat 20:00 uur Zaal 1
zo 21 feb Eredienst, ds. J.M. Oldenhuis 10:00 uur Hele kerk
zo 28 feb Eredienst, ds. M.A. van Leeuwen 10:00 uur Hele kerk
wo 3 mrt Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
do 4 mrt Talstellingsvergadering 20:00 uur Zaal 2
Talstellingsvergadering 20:00 uur Zaal 1
za 6 mrt XL meeting jeugd 19:00 uur Hele kerk
wo 10 mrt Biddag 19:00 uur Bovenverdieping + Hele kerk
do 18 mrt Agenda:Beleid 20:00 uur Zaal 1
wo 31 mrt Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
zo 11 apr XL meeting jeugd 19:00 uur Hele kerk
do 15 apr Gezamenlijke studieavond 20:00 uur Hal
zo 18 apr Bevestiging ambtsdragers 20:00 uur Bovenverdieping + Hal
wo 21 apr Huwelijk 16:00 uur Bovenverdieping
do 29 apr Diaconie 20:00 uur Zaal 2
Pastoraat 20:00 uur Zaal 1
wo 12 mei Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
do 27 mei Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
zo 30 mei Belijdenis zondag 09:30 uur Hele kerk
zo 6 jun XL meeting jeugd 19:00 uur Hele kerk
wo 9 jun Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
do 24 jun Agenda:Beleid 20:00 uur Zaal 1
wo 7 jul Agenda DB 20:00 uur Zaal 1
za 10 jul XL meeting jeugd 19:00 uur Hele kerk
vr 10 sep Huwelijk 19:00 uur Hele kerk